Главная страница » Блог » Клінінг у Харкові вже не той!

Клінінг у Харкові вже не той!

Ще десь 10 років тому ми з жахом уявляли, що при замовленні прибирання нашого будинку до нас прийдуть якісь тітки і будуть лазити по наших шафах з метою виявити осередки пилу. І справді клінінг сервіс ще якісь 10 років тому був зовсім не розвинений у нашому місті. А в головах господарок було стійке визначення, що прибирати вдома вона має сама, це її обов’язок.

Але часи змінюються і сьогодні прибирання стало таким самим сервісом, як і доставка їжі надом. Ми не боїмося запрошувати до будинку сторонніх людей, які допомагають нам із побутом. Більш того, робимо це на постійній основі, адже приємно завжди жити в чистоті. Правильно?

Так ось сьогодні компанія CLEANLIFE втілює у собі всі характеристики ідеального клінінгу сервісу. Ми перевіряємо наших співробітників службою безпеки та відбираємо лише гідних кандидатів. Усі фахівці проходять місячне навчання тонкощам прибирання та роботі з професійним обладнанням. Ми приїжджаємо швидко та виконуємо роботи вчасно. Економія на коштах – це не наш принцип. Очищення здійснюється лише хімією світових брендів безпечною для здоров’я.

Ласкаво просимо у світ чистоти та затишку у ваших оселях. Завжди ваша компанія CLEANLIFE!